Building of the Year 2014

archdailyW roku poprzednim pokusiłem się o krótki komentarz dotyczący wyników plebiscytu portalu archdaily.com. Było tak dlatego, bo powolutku nasi krajowi architekci zaczynają pojawiać się poza granicami Polski. W zeszłym roku tak było i w tym również tak jest. I dobrze, bo jak mówiła moja polonistka z technikum: „rączką, nóżką, byle do przodu”.

W tym roku wśród obiektów podzielonych na czternaście kategorii znalazło się biuro z Polski. To ULTRA Architects z Poznania nominowani w pierwszym etapie w aż trzech kategoriach. Do drugiego etapu awansowała nominacja w kategorii wnętrza. Od mniej więcej pół roku obserwuję tę pracownię na fb (do czego zachęcam) i bardzo cieszy mnie ich sukces. Same nominacje są dla nich zapewne sporym sukcesem. Takie nominacje i mam nadzieję, że również i laury potwierdzają hasło „róbmy swoje” i róbmy to dobrze. Pozostaje „tylko” kwestia czasu dostrzeżenia pozytywnych działań.

Póki co zostało niewiele czasu (do 30.01.2014) na głosowanie, do czego zachęcam bardzo, bardzo. O tutaj.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: