Międzynarodowy Dzień Blogera

Miedzynarodowy Dzień BlogeraDzień jak co dzień, ale nie dla blogera, bo dziś Międzynarodowy Dzień Blogera. Z tej to okazji chcemy polecić miejsca w światku blogerskim, które odwiedzamy i do których chcemy zaprosić, bo naszym zdaniem są warte Waszej uwagi. Każda z propozycji jest przez nas skrótowo uzasadniona. Łamiemy trochę zasady polecania, ale trudno zrezygnować z którejś pozycji. Więcej na temat tego dnia znajdziecie m.in. tutaj.

A jak architektura

http://blog.rsplus.pl/  – Blog architekta Roberta Skitka. Gość zna się na robocie jak mało kto. Dzieli się tym, co wie. A wie.

sixlettercity.wordpress.comSwoboda, luz, spokój i styl – trzeba poczytać. Trafiliśmy tam późną jesienią 2014 i tak już zostało.

J jak język

wittamina.pl – Nie, to nie poradnik o zdrowiu. Blog, Vine, You Tube, Snapchat wittaminy do obowiązkowej obserwacji. Warto.

N jak nauka

naukatolubie.pl – #pieknonauki ukazane w przystępny sposób, subtelnie zmuszający do refleksji. O na przykład ten. Sub na YT dla kanału o tej samej nazwie co blog to obowiązek i przyjemność.

P jak psychologia

psycholog-pisze.pl – Dowiesz się wielu rzeczy, które miałeś gdzieś z tyłu głowy, ale nie potrafiłeś ich nazwać i które być może w tej głowie masz.

S jak soszal

soszal.net – Marketing, social media, wskazówki, opinie, pożyteczne porady.

W jak wordpress

wpzen.pl – Wiedza o wordpressie pod paznokciem małego palca. Po prostu #profi .

Jak widać zaglądamy w wiele miejsc. To swego rodzaju głód wiedzy lub jak kto woli gromadzenie wiedzy niepotrzebnej. Uważam jednak, że szerokie spektrum postrzegania różnych zjawisk w różnych dziedzinach wzbogaca nas niż ogranicza, bo wiele zjawisk, które występują w innych dziedzinach życia i mają już swoje rozwiązania mogą mieć wpływ na sposób ich rozwiązywania na naszym nieurodzajnym poletku.

P.L.

2 comments
    • Nie ma sprawy. Ważne, że psycholog-pisze.pl poszerza wiedzę o nas samych, choć trudno pewne rzeczy przyjąć z pokorą.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: